browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Budzik z projektorem Oregon Scientific RMR329P

Posted by on 16 października 2012

Ten bogaty w ustawienia oraz w opcje budzik z projektorem od firmy Oregon Scientific jest dostępny w sklepie Demus. Dokładność czasu wskazywany przez niego jest zapewniony dzięki jego synchronizacji radiowej z nadajnikami zegarów atomowych znajdujących się w Europie, Azji oraz Ameryce. Ponadto zaopatrzony został w termometr, mierzący temperaturę zarówno wewnętrzną oraz, poprzez dodatkowy bezprzewodowy czujnik, temperaturę zewnętrzną. Ma on zasięg 30 metrów. Skala pomiaru temperatury, z dokładnością do 0,1°C, wynosi od -5°C do +50°C (wewnętrzna) oraz od -20°C do +60°C (zewnętrzna). Budzik posiada dwuliniowy projektor wyświetlający aktualny czas, ustawienie alarmu oraz obecną temperaturę zewnętrzną. Można ustawić jego automatyczne uruchamianie lub wyłączania w zależności o natężenia światła w pomieszczeniu. Posiada także standardowe podświetlenie, które uruchamiane jest poprzez wciśnięcie odpowiedniego guzika. Budzik ma także kalendarz, wskazujący aktualną datę oraz alarm dzienny wraz z funkcją drzemki.

Budzik Oregon Scientific RMR329P waży 240 g, zasilany jest trzema bateriami AAA lub zasilaczem 4,5V. Jego szerokość wynosi 155mm, wysokość 112mm zaś długość 50mm. Czujnik pomiaru temperatury zewnętrznej waży 62 g, zasilany jest jedną baterią AAA. Jego wymiary to 60mm szerokości, 90mm wysokości, 20mm długości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *